אוסטריה דל פינו - דוכני מזון לאירועים קטנים וגדולים
אוסטריה דל פינו - דוכני מזון לאירועים קטנים וגדולים

דוכני מזון לאירועים עסקיים ופרטיים

כולנו מכירים את הרגע בו אנחנו מגיעים לאירוע, ומה שאנחנו מחכים לו יותר מכל זה האוכל. אין טעם להכחיש, בסוף כולנו בני אדם, ומגדילים לעשות אלו ששומרים על אכילה מועטה בכל יום האירוע, ולבסוף מגיעים ואוכלים בהנאה. אם אתם כאלה, אתם יודעים על מה אנחנו מדברים. בשנים האחרונות החל הקהל הישראלי להזמין דוכני מזון. נדמה שהוא בעצם גילה את כל העניין מחדש, ואת יתרונותיו הרבים.

ומהם?
קודם כל הטריות.
במשך כל האירוע, עומדים דוכני מזון המכינים את האוכל במקום, וכך טריותו נשמרת לאורך כל האירוע, וכן גם החום שלו/הקור שלו – תלוי במזון עצמו כמובן והטמפרטורה שהוא צריך.

השפע. הו, השפע
איזה כיף זה שלא יודעים מה לבחור מרוב שיש מאכלים טעימים מכל כיוון? זו הפנטזיה של כל העולם כמעט, לא? תתארו לכם שעומדים מולכם דוכנים כמו- דוכן וופל בלגי, דוכן מיצים סחוטים, עמדת מוזלי, בר קינוחים ופירות, עמדת בירות, סושי, באן, המבורגר, גבינות, טורטיות, אלכוהול ועוד… גם לכם יש קצת ריר בפה?

הצבע המיוחד שזה צובע את האירוע
יש משהו מרענן, חדשני וקסום בלהסתובב בין הדוכנים השונים, כמו במין לונה פארק של מאכלים, ולבחור את המאכל האהוב עליך. זה נותן הרגשה חגיגית וכיפית המוסיפה לשמחת האירוע עצמו.

הריחות שזה מדיף לכל אורך האירוע
חייבים להודות שהאוכל הוא הכוכב העיקרי של האירוע. אין מה לעשות. וכאשר אתם מסתובבים באירוע בו יש דוכני מזון, אתם בעצם מתהלכים בתוך עננת ריחות מדהימה שתוקפת אתכם ברכות מכל כיוון.

צורת ההגשה המיוחדת
חשוב לנו איך האוכל שלנו נראה כשהוא מוגש לנו, ואם הוא מוגש בצורה יפה ומגרה, התיאבון שלנו יגדל כפליים, ואפילו ההנאה שלנו מהאכילה תהיה מוגברת יותר. בדוכני מזון צורת ההגשה יפה, מפתה, ומעוררת תיאבון.

דוכני מזון באירועים מספקים לאירוע אוכל טוב, בארומה של טריות וחגיגיות. הריחות והטעמים משאירים רושם חזק על האורחים שלנו, ובסוף תגלו שזה בעיקר מה שהם יזכרו מהאירוע שלכם. לחיי אירועים בלתי נשכחים!

הפקת אירוע בבית

תחשבו על זה רגע. בכל אירוע, ישנו הכוכב העיקרי. מלבד הבגדים החדשים, התאורה, המוזיקה, ומארחי האירוע כמובן- מה כולם יחפשו? את מה כולם יזכרו? נכון, את הכוכב העיקרי של האירוע- האוכל. למעשה, הקהל הישראלי הוא קהל שמבין באוכל. האוכל באירוע חשוב לו, והוא לא מתפשר על איכות, והאמת שגם לא על כמות. מה שקרה, זו מהפכה בתחום האוכל באירועים. מהפכה בדמות דוכני מזון. כי הרי מה השתנה פה בעצם? פתאום, כשאפשר להזמין דוכני מזון לאירוע הביתי שלכם, והם איכותיים ועשירים כיד המלך, איזו סיבה תהיה לחגוג את האירוע במקום זר ואחר? הרי הכי טוב בבית. לבית יש את הקסם שלו. את האווירה הנעימה והנוחה, ודוכני המזון בעצם מביאים אליכם את כל הקסם והשמחה- ישר הביתה. אם כך, לאחר שאתם יודעים שאת האירוע שלכם תעשו בבית, ואתם בהחלט הולכים להזמין דוכני מזון, נותר לכם להחליט- איזו חברת דוכני המזון תתאים לאירוע שלכם? על מנת להגיע להחלטה הטובה ביותר, עליכם להתייחס לכמה פרמטרים חשובים:

מיהו קהל היעד שלכם?
האם האירוע שלכם הוא אירוע חברה, או בר מצווה לילדים? זה משנה מאד את הכל, בעיקר את סגנונות האוכל השונים. לכן המנות בדוכני המזון צריכות להתאים לקהל האנשים הנוכח באירוע, ולסוג האירוע.

מהו סוג האירוע?
לכל אירוע יש איזשהו קונספט. חברת דוכני המזון צריכה לדעת עליו, כדי להתכונן בהתאם ולהתאים את המנות באירוע לקונספט הזה. האוכל בדוכני המזון אף יכול לקחת חלק עיקרי בקונספט אותו אתם מתכננים, ולכן צריכה להיות התאמה בין השניים.

האם ישנם אנשים אלרגיים?

אלרגיה זה דבר שאסור לשחק איתו כמובן. וחברת דוכני המזון צריכה לדעת האם ישנם אנשים אלרגיים בקהל, כדי להתאים עצמה אליהם. גם כדי לשמור על בטיחות האנשים האלרגניים, וגם כי לכל אחד מגיע ליהנות באירוע, ואתם כמובן לא רוצים שמישהו ירגיש לא שייך או פגוע משום שאין אוכל מתאים עבורו.

מהו התקציב שלכם? כמובן שכסף הוא פרמטר חשוב, כמו בכל דבר בעצם. כאשר אתם מתכננים אירוע, אתם כמובן מתקצבים אותו מראש, ולכל אלמנט בו שמור סכום מסוים עליו קבעתם ואינכם רוצים לחרוג ממנו. תכנון מדויק של התקציב, יאפשר לכם להזמין דוכני מזון טעימים ובאיכות גבוהה. דוכני מזון באירוע ביתי זוהי בחירה נפוצה היום מאד, בעיקר בזכות הקסם שהיא מביאה.האירוע מקבל גוון מיוחד, משודרג ורענן, עם קונספט מדליק של ביתיות המשולבת באיכות בלתי מתפשרת. ובעיקר טעים. ואפילו מאוד. בתיאבון!

דילוג לתוכן